0

Заміна лінз в окулярах

Заміна лінз в окулярах

Заміна лінз в окулярах

OPTIKA-FIELMANN – ГАРАНТІЯ НІМЕЦЬКОЇ ​​ЯКОСТІ


Мережа салонів Fielmann – це німецька оптика, яка позитивно зарекомендувала себе у Європі, надаючи широкий спектр послуг для корекції зору. З 1996 року філії компанії почали відкриватися в Україні. Сьогодні це понад тридцять повноцінних відділень у великих містах країни. Кваліфіковані спеціалісти салонів з багаторічним досвідом відповідально підходять до роботи, виконують її точно, швидко та якісно.

Майстерні салонів обладнані технікою нового покоління для того, щоб заміна лінз в оправі окулярів була зроблена точно за індивідуальними параметрами відповідно до рекомендацій лікаря, відповідала персональним вимогам клієнтів щодо зручності та дизайну.РЕМОНТ ОКУЛЯРІВ У САЛОНІ FIELMANN


З часом навіть якісні лінзи можуть стати непридатними: з'являються потертості, подряпини або тріщини. При цьому люди не хочуть міняти вподобану або дорогу оправу. У такому випадку, існує можливість поміняти лінзи в окулярах, вартість такої послуги визначається виходячи з ціни обраного оптичного скла.

Як проводиться ремонт окулярів у сучасній оптиці? Це кілька послідовних етапів:

  • перевірка зору. Обстеження можна провести в будь-якій зручній для вас медичній установі. В результаті ретельного огляду доктор-офтальмолог видає рецепт з рекомендаціями щодо якості, виду та основних характеристик оптичних лінз;
  • вибір виробів. Компанія Fielmann пропонує пройти безкоштовний тест комп'ютера. Наші консультанти допоможуть підібрати найкращий варіант лінз до оправи, виходячи з ваших особистих потреб. Для цього потрібно знати, для якого виду діяльності призначені окуляри, побажання та переваги клієнтів. Широкий асортимент дозволить зробити ваші окуляри для роботи за комп'ютером, водіння, читання чи комфортних прогулянок зручними та практичними;
  • вставлення. Оцінка вартості починається із процесу заміни лінз в окулярах за зручною ціною: фахівець вставляє замовлені лінзи в оправу за допомогою сучасного обладнання. Цей високоточний цифровий пристрій здатний відцентрувати скло до міліметра, розрахувавши всі індивідуальні показники;
  • отримання замовлення. На завершальному етапі майстер перевіряє точність посадки ваших окулярів і коригує її при необхідності.

Лінзи, встановлені в салонах Fielmann, мають великий термін експлуатації, характеризуються найкращими оптичними якостями.


ПЕРЕВАГИ ЗАМІНИ ЛІНЗ У КОМПАНІЇ FIELMANN

Високоточне обладнання в наших майстернях дозволяє ідеально підігнати нові лінзи до оправи окулярів. Якість та надійність роботи багато в чому залежить від високого рівня майстерності наших фахівців та використання лінз найкращих світових брендів, таких як Seiko (Японія), Carl Zeiss (Німеччина) або Essilor (Франція).

Наші споживачі вже оцінили сервіс та якість обслуговування у салонах Fielmann. Постійні клієнти користуються акціями, бонусами та спеціальними пропозиціями. Тому замінити лінзи в окулярах можна за вигідною ціною. Ціна залежатиме не тільки від якості виробника.

Замовлення послуги компанії Fielmann можна зробити за телефоном або цілодобово на сайті optika-fielmann.com.ua. Наші менеджери обов'язково передзвонять вам, щоб уточнити усі деталі доставки та оплати товару.

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська