0
Фильтр arrow down

Фильтр

Ціна

Чим корисна для очей гіалуронова кислота?

Сухість очей – проблема, відома багатьом. Найчастіше вона виникає на тлі надмірного навантаження на зоровий апарат. Носіння контактних лінз, тривале перебування у приміщенні з пересушеним повітрям або на загазованих вулицях також може погіршити проблему. Порушення слізної плівки і, як результат, відчуття "піску в очах", почервоніння, роздратування іноді з'являються на тлі прийому деяких медпрепаратів, у тому числі сечогінних. Крім того, на синдром сухості очей досить часто страждають жителі мегаполісів із забрудненим повітрям.

Ігнорувати цей симптом не варто, і не лише через дискомфорт. Якщо не підтримувати природний рівень вологості очей, то згодом можуть розвинутися серйозні порушення у роботі зорового апарату. Крім того, синдром сухого ока, печіння та свербіння у багатьох людей виникають на тлі носіння МКЛ і змушують відмовлятися від користування контактною оптикою.

Для вирішення проблеми фармацевтичні компанії пропонують очні розчини та краплі з найрізноманітнішими хімічними складами. Одними з найефективніших сьогодні вважаються ті, в яких міститься гіалуронова кислота. Дана речовина є органічною сполукою, яка присутня в людському організмі і відповідає за збереження рідини в тканинах. Цю здатність гіалуронки активно застосовують і у сучасній офтальмології.

Краплі з гіалуроновою кислотою проти сухості очей дозволяють вирішити ряд офтальмологічних проблем. Ці краплі:

 

Очні краплі, у складі яких присутня гіалуронова кислота, лікарі зазвичай призначають пацієнтам при синдромі сухого ока, носінні МКЛ, надмірному навантаженні на зоровий апарат, відновленні після оперативного втручання, умовах роботи в пильних приміщеннях, на вітряних ділянках.

 

Якщо у складі крапель для очей присутня гіалуронова кислота, це говорить про те, що такий офтальмологічний засіб має тривалий зволожуючий ефект.

Які гіалуронові розчини можна купити у нас?

Якщо ви шукаєте, де можна вигідно купити якісні краплі для очей з гіалуронкою, то можемо вас порадувати: у нашому асортименті цей офтальмологічний продукт представлений у широкому асортименті.

Ми пропонуємо розчини, що ідеально підходять для людей з контактними лінзами, а для осіб, у яких сухість рогівки викликана іншими причинами, є краплі. У нашому асортименті представлені продукти брендів із бездоганною репутацією, які на світовому ринку офтальмологічних товарів вважаються найкращими.

Повний список очних крапель з гіалуроновою кислотою, доступних до покупки, а також короткий опис кожного продукту є на сайті. Але якщо вам потрібна професійна допомога у виборі розчину, то ми завжди вам її надамо. У наших салонах працюють не лише висококваліфіковані консультанти, а й досвідчені офтальмологи, які допомагають клієнтам підбирати найкращі засоби для очей.

Fielmann: якісний асортимент та доступні ціни

Очі – дуже ніжний орган. Використання неякісних або прострочених препаратів загрожує не тільки роздратуванням, але іноді і серйознішими проблемами з зоровим апаратом. Fielmann – це одна з найбільших мереж офтальмологічних товарів. Ми знаємо все про продукцію та виробників, що працюють у цьому сегменті, тому завжди підкажемо, які засоби є найбезпечнішими та найефективнішими. А пряме співробітництво з виробниками – найкраща гарантія того, що на наші склади потрапляє лише оригінальний та якісний товар.

Ціна крапель для очей на основі гіалуронової кислоти залежить від бренду, складу, обсягу препарату. Але ми подбали про те, щоб у нашому асортименті була продукція із різних цінових сегментів, завдяки чому кожен покупець може вибрати засіб за своїм бюджетом.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська