0
Фильтр arrow down

Фильтр

Ціна

Жіночі сонцезахисні окуляри

Сонцезахисна оптика - це аксесуар, без якого не обходиться переважна більшість людства. Окуляри із захисним склом вважаються невід'ємним атрибутом літа. Але, не можна підходити до вибору такого виду оптики лише з позиції краси та стильності. Адже її основною функцією є захист очей від шкідливого впливу ультрафіолету. Неправильно підібрані окуляри можуть стати причиною опіку рогівки. Оскільки неякісні лінзи замість того, щоб відштовхувати сонячне світло, можуть його притягати. Особливо це стосується жіночих аксесуарів. Приваблива на перший погляд сонцезахисна оптика часто не відповідає вимогам, що пред'являються до подібних виробів.

Користь та шкода сонцезахисної оптики

Користь таких аксесуарів є досить очевидною. Вони не тільки захищають очі від впливу сонячних променів, але також здатні запобігати появі зморшок у ділянці нижньої повіки. Водіям транспортних засобів окуляри з темним склом необхідні з метою безпеки руху. Адже раптове засліплення стає частою причиною ДТП. Спортсмени та туристи також потребують захисту очей. Вони, як правило, тривалий час знаходяться на відкритому сонці, що не найкращим способом впливає на зір.

Жінки зазвичай воліють купувати окуляри, які виконуватимуть не тільки основну функцію, але також гармонійно доповнять вбрання. У цьому випадку, оптика виступає як модний аксесуар. А якщо це ще й фірмові сонцезахисні окуляри, то з ними просто не хочеться розлучатися. Але офтальмологи не рекомендують носити цей вид оптики постійно. Часто можна спостерігати за картиною, що дівчата навіть у вечірній час не знімають сонячні окуляри. Краще цього не робити, щоб не зашкодити зору. До неприємних наслідків постійного носіння темного скла відносяться фотофобія та катаракта.

Під фотофобією розуміють стан, при якому тривалий контакт з темним склом призводить до світлобоязні очей, не захищених окулярами. Катаракта – це серйозне захворювання органів зору, спровокувати яке може тривале перебування у темних лінзах у вечірній час. Звичайно, ці патології не розвиваються за один сезон. Але, неприємностей точно не уникнути, якщо з року в рік наражати на зір небезпеки.

Найбільшого ризику офтальмологічних захворювань схильні жінки, які користуються неякісною дешевою оптикою з ринку. У цьому випадку розвиток побічних ефектів відбувається набагато швидше. Якщо вам дорого ваш зір, то краще купити жіночі брендові сонячні окуляри і, дотримуючись правил їх використання, насолоджуватися життям.

Якісна оптика від надійного виробника

Довірте свій зір фахівцям, купуючи сонцезахисну оптику від бренду Fielmann. Компанія носить ім'я свого засновника – німецького майстра оптики Гюнтара Фільмана. Сьогодні клієнтська база Fielmann обчислюється мільйонами покупців. Дочірні підприємства концерну знаходяться у десятках країн світу. Однією з них є Україна. На ринок країни компанія зайшла в 1996 році, і на сьогоднішній день це успішна мережа, що складається з 36 салонів.

Якщо ви вирішили купити брендові жіночі сонцезахисні окуляри від концерну Фільман ГмбХ Україна, то ви гарантовано отримуєте якісну продукцію за вигідною ціною. Якісні лінзи, стильні оправи, консультація від кваліфікованих спеціалістів – це те, що робить компанію Fielmann лідером на ринку оптики.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська