0
Фильтр arrow down

Фильтр

Ціна

Фірмові чоловічі сонцезахисні окуляри Fielmann

Образ будь-якого чоловіка виглядає стильно та привабливо, якщо доповнений чоловічими сонцезахисними окулярами з каталогу Fielmann. Аксесуар доповнює класичний та сучасний образ чоловіка, надаючи йому мужності, брутальності та неймовірної привабливості. Модний аксесуар надійно захистить очі від негативного впливу ультрафіолету. Різноманітність сонячних окулярів у чоловічому каталозі німецького бренду дозволяє підібрати модель, яка ідеально гармонує з типом обличчя, манерою одягатися та особливостями характеру.

Незважаючи на високу якість виконання, актуальність модельного ряду, ціна чоловічих сонцезахисних окулярів доступна для великої аудиторії клієнтів. Це підтверджує світова статистика продажів – близько 25 мільйонів громадян із країн, розташованих на різних континентах, користуються оптичною продукцією Fielmann. Сьогодні вона набагато доступніша для українського клієнта, тому що купити стильні сонцезахисні окуляри чоловік може не лише у фірмових салонах, розташованих у Києві та регіональних містах, а й у інтернет-магазині.

Каталог чоловічих брендових окулярів від сонця

Сучасному чоловікові важливо не просто купити сонцезахисні окуляри, а придбати в інтернет-магазині стильний, брендовий чоловічий аксесуар, який додасть його образу солідності, орієнтуючись на рекомендації стилістів. У нашому каталозі достатньо моделей, тому проблем із вибором оригінального рішення не виникне у власника будь-якої форми особи. Замовляючи сонячні чоловічі окуляри, врахуйте:

трапецієподібні та прямокутні оправи гармонують з круглим обличчям;
округлі краї нівелюють незграбність, тому добре підходять людям з квадратною формою обличчя;
форма "авіатор" чудово виглядає на обличчі серцеподібної форми;
моделі з горизонтальною спрямованістю слід купувати власникам довгастих осіб;
краплеподібні та круглі оправи відмінно візуалізують ромбоподібне обличчя.

Якщо у вас овальне обличчя, будь-яку модель чоловічих сонячних окулярів, крім оверсайз, можна купити в інтернет-магазині, і не помилитеся. Будь-які брендові моделі підходять для чоловіків із овальними рисами обличчя.

Як замовити чоловічі сонцезахисні окуляри?

Інтернет-магазин дочірнього підприємства «Фільман ГмбХ Україна» завжди до послуг клієнтів, які бажають купити у Києві чоловічі сонцезахисні окуляри за доступною ціною. Ми пропонуємо купити в Україні чоловічі окуляри від сонця бездоганної німецької якості, що відповідають міжнародним стандартам, підтвердження – сертифікат відповідності ISO 9001:2000.

Клієнтів консультують кваліфіковані співробітники та лікарі, які порекомендують найкраще рішення для очей з урахуванням ціни, що віддається перевагі. Для тих, хто хоче приміряти модель, рекомендуємо звернутися до одного з наших салонів, які розташовані у містах Київ, Чернігів, Вишгород, Хмельницький, Львів, Житомир, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ. Якщо ви вирішили "куплю окуляри", але не знаєте гостроту свого зору, звертайтеся в салон - тут професійний офтальмолог перевірить його з використанням сучасного обладнання. І, звичайно, порекомендує модель відповідно до результатів перевірки.

Fielmann - лідер ринку з багаторічною історією, який асоціюється з гарним смаком, бездоганним стилем та модою. Бренд запровадив трирічну гарантію на моделі для корекції зору, запропонував найвигідніші ціни на високоякісні вироби та безкоштовне сервісне обслуговування. Fielmann дає гарантію задоволеності – нова послуга для оптичної сфери, яку до німецького бренду не зміг запропонувати жоден виробник, який конкурує з ним у цій галузі.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська