0

Ремонт сонцезахисних окулярів

Ремонт сонцезахисних окулярів

Ремонт сонцезахисних окулярів

ЧИ МОЖНА ВІДРЕМОНТУВАТИ СОНЯЧНІ ОКУЛЯРИ?


Сонячні окуляри - аксесуар досить крихкий. Випадкове падіння, недбале користування, неправильне зберігання можуть призвести до поломки. Багато хто в такій ситуації впевнений, що аксесуар доведеться викинути і купити новий. Звичайно, можна вчинити і так. Але якщо це дорогі брендові окуляри, то ремонт однозначно обійдеться дешевше, ніж купівля нових. Крім того, пошкоджений аксесуар може бути важливим для людини як пам'ятний подарунок і не хочеться розлучатися з ним. Тому багато хто, зіткнувшись з такою проблемою, задають питання про те, чи можна самостійно полагодити аксесуар. Ми радимо не робити цього.

Ремонт сонячних окулярів – специфічна процедура, яка вимагає від майстра не лише майже ювелірної акуратності, а й певного досвіду. Тому незалежно від того, що трапилося з аксесуаром - лопнула оправа, відламалася дужка або випала лінза, краще звернутися до професіонала. Наприклад, до нас – у салон оптики Fielmann (Київ), де ремонтом сонячних окулярів займаються чудові майстри.

 

ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬ НАШІ МАЙСТРА?


Ремонт сонцезахисних окулярів у нас – це не лише усунення поломок та відновлення втрачених елементів. Фахівці можуть зробити індивідуальне припасування оправи, виправити виробничий дефект аксесуара, наприклад, кривизну, а також провести профілактичне обслуговування.

Наші майстри роблять:

  • заміну носоупорів, гвинтів на завушниках;
  • виправлення посадки оправи;
  • заміну лінз, у тому числі з діоптріями;
  • тонування.

Реставрацію ми здійснюємо із застосуванням сучасного обладнання та інноваційних технологій, завдяки яким після зварювання не залишається сліду. Місце, де раніше був дефект, практично неможливо розглянути неозброєним оком, виявити його зможе тільки професіонал.

Перед тим, як приймати аксесуар у роботу, майстер ретельно огляне його та оцінить можливість та доцільність реставрації. Якщо реставрації вимагає аксесуар, який був в експлуатації понад гарантійний термін, майстер попередить про можливі ризики, і ви зможете вирішити, що вам доцільніше - лагодити старі окуляри або купувати нові.

Терміни реставрації залежить від типу ушкодження. Але в разі потреби ми готові йти назустріч клієнту та здійснити терміновий ремонт.КУПІВЛЯ ЯКІСНИХ ОКУЛЯРІВ - ГАРАНТІЯ ТРІВАЛОЇ СЛУЖБИ АКСЕСУАРУ


Сонячні окуляри - це покупка не на один сезон. При дбайливому використанні якісний аксесуар може служити роками. Відомі виробники, які цінують свою репутацію, роблять моделі з міцних матеріалів, ретельно фіксують всі елементи, завдяки чому термін служби виробів дуже тривалий.

Клієнтам європейської мережі оптик Fielmann надається гарантія на кожну пару сонцезахисних окулярів, куплених у наших салонах. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам післягарантійне обслуговування: у разі поломки аксесуара ви завжди можете звернутися до однієї з наших філій та реставрацією займуться досвідчені майстри. І нагадуємо: сонячні окуляри прослужать довше, якщо за ними правильно доглядати і зберігати їх у футлярі.

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська