0

Ремонт окулярів

Ремонт  окулярів

Ремонт  окулярів

РЕМОНТ ОПРАВ І ЗАМІНА ЛІНЗ ОКУЛЯРІВ У САЛОНІ FIELMANN


Окуляри - сонцезахисні і для корекції зору - як і будь-яка оптика, відрізняються крихкістю і при неналежному поводженні можуть ламатися, потребувати ремонту або реставрації. Навіть якщо вони високої якості, згодом на поверхні можуть виникати механічні пошкодження. Тому для багатьох киян, які користуються такими аксесуарами, важливим є питання, як і де зробити ремонт оптики в Києві.

Деякі, щоправда, приймають радикальніше рішення — викинути зламану річ і замінити на нову. Не варто поспішати з таким кроком, тому що в більшості випадків оптику можна реанімувати. Це залежить від характеру поломки. Не слід також намагатися полагодити окуляри в домашніх умовах — наші фахівці рекомендують не робити цього. Особливо якщо випала чи вимагає заміни лінза, зламалася дужка чи луснула оправа. Вирішити ці проблеми можуть лише наші спеціалісти. Самостійно можна хіба що виставити носоупори.ЯК ВІДРЕМОНТУВАТІ ОКУЛЯРИ?


При виборі місця, де полагодити оптику, важливо звернутися до перевірених фахівців, які знають та люблять свою справу. Саме такі професіонали працюють у нас. Вони можуть зробити заміну лінз, відремонтувати оправу, вирівняти її та виконати інші роботи щодо ремонту окулярів. Вони мають для цього знання, навички та всі необхідні інструменти.

Крім того, на вироби, що продаються у нашому інтернет-магазині, діє гарантія. Наша майстерня Fielmann, розташована в районі Поділ (Київ), здійснює ремонт окулярів та оправ у гарантійний термін. Ми можемо здійснити як дрібний ремонт, так і серйозніший.

При експлуатації окулярів важливо пам'ятати, що при дбайливому відношенні ремонт зазвичай потрібен рідко. Тому важливо носити їх у футлярі, знімати їх з обличчя акуратно, двома руками. Так ви можете продовжити термін експлуатації дужок. І, безумовно, за серйозної поломки важливо звернутися до нас, а не намагатися впоратися з проблемою самостійно.

Заміна лінз рекомендується у таких ситуаціях:

  • на лінзах утворилися подряпини чи пішли тріщини;
  • ви хочете замінити лінзи більш якісними;
  • виникла потреба вставити лінзи зі специфічним покриттям;
  • набрид колір оправи

Пам'ятайте, що на довговічність експлуатації в першу чергу впливає якість оптики. У мережі салонів Fielmann кожен виріб відповідає найвищим стандартам якості.РЕСТАВРАЦІЯ ОКУЛЯРІВ У САЛОНІ FIELMANN


Щоб зробити ремонт окулярів або заміну лінз, слід надати рецепт на окуляри. Якщо його немає, не біда – перевірку зору можна провести на місці, у нашому салоні. Має сенс захопити запасні окуляри або оправу, в якій вам комфортно це полегшить вибір. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати нові лінзи. На заміну лінз або ремонт оптики потрібно від 2 днів, залежно від складності робіт. Заявку на ремонт можна залишити у нас на сайті, але краще безпосередньо звернутися в нашу майстерню з ремонту окулярів, розташовану на Подолі, щоб майстер зміг оцінити ступінь поломки та прорахувати ціну. Послуги з реставрації окулярів, що надаються мережею салонів Fielmann, доступні та професійні.

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська