0

Підбор контактних лінз

Підбор контактних лінз

Підбор контактних лінз

Контактні лінзи – маленькі, круглі та прозорі. Можна було б подумати, що це дуже проста річ. Тим не менш, за цим майже невидимим засобом корекції зору ховається більше, ніж здається на перший погляд. Кожна лінза має безліч складних властивостей, наприклад, в центрі і на проміжній зоні вони різної товщини.

Форма краю, матеріал, що використовується, а також його здатність пропускати кисень - всі ці фактори значно впливають на комфорт при носінні контактних лінз. Кожна лінза має бути підібрана індивідуально.

У наших філіях на Вас чекають досвідчені фахівці з контактних лінз. Їхня докладна консультація та новітні методи вимірювання допоможуть Вам підібрати оптимальний тип контактних лінз саме для Ваших очей.

Сьогодні 90% людей можуть мати контактні лінзи. З доглядом багато хто справляється краще, ніж сам того очікував.

У Fielmann Ви знайдете багато різних типів контактних лінз. Кожен тип має свої переваги. Ми надамо велику інформацію щодо окремих варіантів, які Ви можете придбати в Оптиці Fielmann.

 

ЛІНЗІ ОДНОДЕННОЇ ТА ЩОМІСЯЧНОЇ ЗАМІНИ.

В Оптиці Fielmann є одноразові або одноденні контактні лінзи та лінзи щомісячної заміни. При цьому йдеться про особливо м'які контактні лінзи, які зазвичай купують упаковкою із запасом. Дані варіанти є оптимальними з гігієнічної точки зору та користуються все більшою популярністю. Залежно від того, який тип носіння контактних лінз Вам підходить, Ви або надягаєте кожен день нові, або змінюєте їх через інтервал часу. Наприклад, через тиждень, чи два, чи через місяць. При використанні одноразових або лінз щоденної планової заміни повністю відпадає необхідність у чищенні, дезінфекції та зберіганні. Лінзи щомісячної планової заміни мають досить нетривалий період часу. Їх замінюють новими до того, як на поверхні встигають утворитися відкладення від тривалого носіння.


БАГАТОФОКАЛЬНІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ.

З віком часто еластичність кришталика слабшає. А від цього залежить здатність наших очей фокусуватися на предметах, що знаходяться на різних видаленнях. Порушення рухливості кришталика найчастіше проявляється як нездатність чітко бачити поблизу. У побутовому плані це складнощі при зайнятті повсякденними справами – читанні, керуванні автомобілем, роботі за комп'ютером. Щоб позбавити Вас від обридлого надягання і знімання окулярів, існує зручна альтернатива: багатофокальні контактні лінзи, які природним способом дозволяють Вам чітко бачити як поблизу, так і на відстані.


КОЛЬОРОВІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ.

Кольорові контактні лінзи не перешкоджають проникненню кисню і викликають неприємних відчуттів при носінні протягом усього дня. Існують лінзи 14-денної, щомісячної чи традиційної щорічної планової заміни. Виберіть сам колір своїх очей!

Fielmann пропонує кольорові контактні лінзи. Яскраві кольори, незалежно від того, темна або світла райдужна оболонка у Ваших очей. Лінзи виглядають природно завдяки малюнку структури райдужної оболонки лежить на поверхні лінзи. Ділянка в районі зіниці залишається прозорою, зір нічого не заважає.


КОЛЬОРОВІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ.

Після обстеження Ваших очей лінзи будуть підібрані та можуть бути випробувані у носінні.

Контактні лінзи стабільної форми складаються з повітропроникного матеріалу і тому не перешкоджають насичення рогівки киснем, вони також прості у використанні.

М'які контактні лінзи складаються з полімеру, здатного поглинати воду. На оці вони сидять дуже м'яко і комфортно, око практично нічого не відчуває і тому практично немає потреби деякий час звикати до них.

Під час детальної консультації оптометрист для початку детально обговорить з Вами Ваші побажання та потреби, потім детально розповість про переваги та недоліки конкретних типів контактних лінз. Існують як лінзи стабільної форми, звані жорсткі, і м'які. Вони підходять для корекції будь-якої аномалії рефракції навіть при викривленні рогівки.

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська