0

З яких елементів складається жіноча оправа для окулярів?

При виборі очок важливо враховувати безліч факторів, серед яких форма особи, індивідуальні уподобання, стиль та інші. Сучасна оптична галузь пропонує безліч рішень, що дозволяють не тільки скоригувати зір, але й виглядати модно, стильно, що дуже важливо для більшості жінок. Оправа є не лише декоративним елементом, а й виконує важливу практичну функцію – утримує лінзи у правильному положенні щодо очей.

Конструкція оправи досить проста - вона складається з рамки для фіксації лінз та завушників, що забезпечують комфортну посадку окулярів. Також у оправи є носова частина - міст, що сполучає між собою світлові отвори рамки. На сучасному ринку (Україна) представлено безліч варіацій оправ із різними носовими частинами, у тому числі подвійними – для великих моделей, а також варіанти різної форми – у вигляді сідла, W-подібні та інші залежно від стилю виконання.

Саме на носову частину припадає максимальне навантаження при носінні окулярів, тому важливо, щоб міст забезпечував рівномірний розподіл ваги. Щоб підвищити комфорт, багато виробників оснащують жіночі металеві оправи силіконовими або каучуковими носоупорами - рухомими, регульованими елементами, що забезпечують хорошу фіксацію.

Що стосується моделей із пластику, то найчастіше такі варіанти не потребують носоупорів – комфортна фіксація забезпечується завдяки особливостям конструкції. Завушники кріпляться до рамок за допомогою шарнірних з'єднань – у якісних моделях використовуються висококласні шарніри, що забезпечує чудову фіксацію, комфортну посадку та тривалий термін служби.

Особливості конструкції різних типів оправ для окулярів

Існує три типи оправ залежно від конструкції:

ободкові (також називаються повноободковими) – у таких моделях ободки повністю обмежують світлові отвори – є варіанти пластикових, металевих та комбінованих жіночих ободкових оправ;
напівободкові – обідок обмежує тільки верхню (або в більш рідкісних випадках нижню) частину світлових прорізів, для більш надійної фіксації разом з обідком може використовуватися нейлонова волосінь;
безободкові – лінзи фіксуються за допомогою гвинтових кріплень – обідки повністю відсутні.

Таким чином, кожна жінка може підібрати варіант найбільш відповідного типу конструкції відповідно до індивідуальних уподобань. Можна зупинити вибір на металевому або пластиковому варіанті стриманого або яскравого забарвлення, перетворивши окуляри на стильний аксесуар, що підкреслює вашу індивідуальність.

Як підібрати жіночу оправу відповідно до типу особи?

Вибираючи окуляри, варто врахувати тип обличчя – це допоможе швидко підібрати оправу необхідної форми та розміру:

дівчатам з овальним обличчям підійдуть практично будь-які моделі, при цьому варто уникати великих і вузьких варіантів;
на обличчі круглої форми чудово виглядають прямокутні окуляри, а також будь-які моделі з прямими лініями та гострими кутами, але варто відмовитись від моделей круглої форми;
якщо у вас трикутне обличчя, то краще зупинити вибір на овальній оправі – можна вибрати модель з акцентом на нижній частині обідка, уникати варто масивних обідків, а також моделей котяче око;
скоригувати прямокутну форму обличчя можна за допомогою круглої, овальної моделі, а незграбних, занадто маленьких варто уникати.

Купити брендову жіночу оправу окулярів для зору за вигідною ціною в Україні (Київ та інші міста) можна в одному із салонів Fielmann. У салоні Fielmann ви зможете отримати професійну консультацію щодо підбору оправи, приміряти моделі, що сподобалися, щоб переконатися, що вони вам йдуть. У Fielmann ви знайдете якісні брендові окуляри, ціна яких вас приємно здивує.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська