0

Чому важливо приділяти особливу увагу вибору дитячих окулярів?

Діти активно розвиваються та пізнають світ, у тому числі через візуальне сприйняття, тому проблеми із зором можуть серйозно впливати на психоемоційний стан дитини. Краще своєчасно звернутися до фахівця за консультацією та придбати окуляри, які дозволять малюкові жити повноцінним життям. Вибирати дитячі очки складніше, ніж моделі для дорослих.

Проблеми у виборі пояснюються численними чинниками. Дитина постійно перебуває у русі, тому важливо, щоб оправа добре фіксувалася на голові, при цьому не завдаючи дискомфорту. Крім того, малюки вкрай схильні до впливу думки однолітків, тому важливо вибирати аксесуар для зору, відштовхуючись не тільки від практичності, а й від естетики – у стильних, модних окулярах дитина почуватиметься впевнено.

Вибору оправи варто приділити особливу увагу - незручну модель малюк незабаром відмовиться носити, а при неправильній посадці окуляри можуть стати не тільки марними, але й погіршити проблеми зі зором. Краще купувати якісні ергономічні моделі, здійснюючи індивідуальний підбір з урахуванням індивідуальних особливостей та переваг дитини. Так, звернувшись до салону оптики Fielmann, ви можете отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста.

Як правильно підібрати малюкові окуляри для зору?

Дитяча оптика представлена ​​величезною різноманітністю окулярів для малюків – дівчаток, хлопчиків будь-якого віку, при цьому ціни представлені у широкому діапазоні. При виборі важливо враховувати:

розмір – якщо окуляри малі за розміром, то вони тиснуть, провокуючи головний біль, а занадто велика модель весь час зісковзуватиме, тому важливо підбирати оправу строго відповідно до параметрів обличчя малюка;
наявність носоупорів - рухомі носоупори дозволяють регулювати положення аксесуара, а також забезпечують додаткову фіксацію;
матеріал виготовлення – більшість виробників пропонує металеві та пластмасові моделі для дітей – перші більш міцні та краще піддаються регулюванню, у той час як другі відрізняються гіпоалергенністю та представлені у ширшій різноманітності кольорів, дизайнів.

Не менш важливо розуміти, коли необхідно замінити окуляри. Насамперед причиною купити нову дитячу пару є будь-які пошкодження. По-друге, вікові зміни – діти ростуть швидко, тому їхні риси обличчя змінюються з часом і стара модель може почати сидіти некомфортно.

Що свідчить про правильну посадку окулярів?

Щоб зрозуміти, чи підходить конкретна модель дитині, важливо:

запитати про його відчуття – купувати варто найкомфортнішу для малюка модель;
візуально оцінити посадку – зазор між містком і носом має бути невеликим, а лінзи не повинні надто щільно прилягати до очей;
оцініть ступінь фіксації - під час руху голови модель не повинна спадати.

Ми рекомендуємо підбирати очки у наших філіях за допомогою кваліфікованих консультантів. Купити якісні дитячі окуляри для зору в гарній оправі для дитини – хлопчика чи дівчинки, будь-якого віку за прийнятною ціною можна в одному із салонів оптики Fielmann або замовити через каталог сайту optika-fielmann.ua. У каталозі представлений великий вибір дитячих окулярів для зору, вартість яких залежить від бренду, матеріалу оправи, типу лінз та конструкційних особливостей. Якщо ви вагаєтесь з вибором, то можете звернутися до наших досвідчених консультантів, які допоможуть підібрати найбільш комфортний для дитини варіант у кращому співвідношенні ціна-якість.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська