0

На що слід звернути увагу при догляді?

На що слід звернути увагу при догляді?

Для кожного типу контактних лінз існує вибір різних засобів по догляду. При цьому слід звернути увагу, що не всі засоби по догляду комбінуються з кожним видом лінз. У Оптиці Fielmann Вас проконсультують і допоможуть у підборі відповідного засобу. Якщо ж Ви залишитеся незадоволені ним - звертайтеся ще раз.

Для догляду за Вашими контактними лінзами слід регулярно і ретельно очищати їх від мікробів і відкладень, які утворюються протягом дня з осідаючим пилом і слізної рідиною. Якщо контактні лінзи не очищувати регулярно, це може привести до виникнення відчуття чужорідного тіла, подразнення і проблем при носінні. Очищення зовсім просте - перш ніж помістити лінзи в контейнер, просто покладіть їх на долоню і протріть пучкою з невеликою кількістю розчину для догляду за лінзами з обох сторін. Потім промийте їх розчином і помістіть в контейнер для зберігання.

Додатково існують ферментативні очищаючі засоби, які у вигляді таблетки один раз в тиждень додаються в очищающий розчин. Їх діючі речовини забезпечать більш ефективне видалення білкових відкладень.

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська