0

Лінзи для окулярів: скло або пластик?

Лінзи для окулярів: скло або пластик?

Скляні (мінеральні) лінзи довговічні і міцні: такі лінзи не деформуються, залишаються чіткими і незамутненими навіть після багатьох років використання, захищають сітківку очей від ультрафіолетового випромінювання - ідеальний варіант для тих, хто змушений проводити багато часу під сонцем. Рекомендують скляні лінзи водіям, пілотам, парашутистам. За рахунок високої щільності матеріалу ці лінзи виграють в товщині. Скляні лінзи мають прекрасну пропускну спроможність, в незалежності від типу освітлення. За бажанням клієнта можливе нанесення на поверхню лінз поляризаціонного, антиблікового, просвітлюючуго і зміцнюючого покриттів.

Полімерні (пластикові) лінзи мають легку вагу і, отже, їх зручно носити. Пластик особливо міцний і через меншу небезпеку виникнення травм ідеально підходить для спортивних і дитячих окулярів. За допомогою спеціального зміцнюючого покриття можна захистити поверхню лінз від подряпин. Спеціальні матеріали, такі як полікарбонат, неймовірно міцні і здатні захистити навіть від летючих іскор під час зварювання.

Пластикові лінзи можна виготовити в модній кольоровій гамі і, що у «часи озонової діри» особливо важливо, у них завжди є вбудований UV - фільтр. Завдяки своїм перевагам ці лінзи дуже популярні. Недарма більшість співробітників Оптики Fielmann носять окуляри з пластиковими лінзами.

Існує величезний вибір пластикових лінз і покриттів. Оптика Fielmann пропонує весь асортимент по гарантовано вигідній ціні. Зверніться до філії Оптики Fielmann - наші компетентні консультанти завжди допоможуть підібрати лінзи, найбільш підходящі Вам.

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська