0
Фильтр arrow down

Фильтр

Кольорові контактні лінзи

Ефективною заміною традиційним окулярам можуть стати контактні лінзи (МКЛ), які дозволяють повернути можливість добре бачити людям, які страждають на порушення зору. Останнім часом для створення контактних лінз використовуються нові технології та матеріали, завдяки чому ці аксесуари є безпечними для здоров'я, а їх використання комфортно та зручно. Зміна відтінку райдужної оболонки сьогодні також можлива, адже крім звичайних прозорих КЛ, котрі коригують зір, існують також кольорові варіанти, які підійдуть тим, хто любить новизну, хоче створити незвичайний образ, експериментуючи з кольором. Кольорові лінзи (з діоптріями або нульовками) можуть зробити очі більш виразними, глибокими, яскравими.

Ціна МКЛ залежить від низки факторів – матеріалу виготовлення, терміну носіння, на вартість впливає і популярність виробника оптики. Купівля набору лінз онлайн може бути найбільш вигідною, оскільки інтернет-магазин пропонує широкий вибір звичайних та кольорових контактних лінз, що змінюють колір очей, та інших оптичних засобів за оптимальною вартістю. Сайт магазину Fielmann, завдяки зручним фільтрам, дозволяє швидко вибрати потрібне приладдя та оформити замовлення з будь-якого населеного пункту України.

Як вибрати найкращі МКЛ?

Всі кольорові оптичні пристрої можна розділити на два типи - декоративні та ті, що коректують зір. Перші створюють лише зовнішній ефект, можуть повністю змінити колір, відтінити і зробити райдужку яскравіше, виразніше, можуть створювати незвичайний малюнок. Інші ж ще й покращують гостроту зору при короткозорості та далекозорості.

Існують різні види виробів:

Як і інші МКЛ, різноколірні виготовляються з гідрогелю - полімерного матеріалу, у складі якого міститься велика кількість води (від 40 до 70%), завдяки чому цей матеріал відрізняється еластичністю, м'якістю, а також силікон-гідрогеля - з'єднання силікону та гідрогелю. забезпечує не тільки м'якість та комфорт, але й здатність пропускати кисень до рогівки у потрібній кількості.

Особливістю кольорових виробів є наявність пігменту, що знаходиться всередині, не контактуючи ні з рогівкою, ні з віком. Але за рахунок цього додаткового шару МКЛ мають велику товщину, а значить, носити їх слід не більше чотирьох-восьми годин.

Якість та безпека

В інтернет-магазині Fielmann (Україна, Київ) можна замовити та купити за невисокою ціною якісні звичайні та різнокольорові контактні лінзи для зміни кольору очей та корекції зору, що мають різні характеристики:

Перед покупкою МКЛ необхідно проконсультуватися з офтальмологом, щоб врахувати індивідуальні особливості, чутливість очей та інші фактори. Вибираючи різнокольорові МКЛ, слід враховувати, що лінза містить барвники, які здебільшого безпечні для здоров'я та не контактують з поверхнею рогівки на очах. В окремих випадках МКЛ можуть викликати алергію, а значить, їх носіння необхідно припинити та звернутися до лікаря.

Роговиця не має кровоносних судин, тому вона отримує кисень безпосередньо з повітря або зі слізної рідини, тому важливим критерієм при виборі є такий показник, як коефіцієнт проникнення кисню та вмісту вологи, товщина виробу. Чим більший у лінзі відсотковий вміст води і чим менша її товщина в центрі, тим комфортнішим і зручнішим буде її використання. Цей показник визначається коефіцієнтом, який показує співвідношення кисневопроникності до товщини. Найчастіше оптимальні значення мають одноденні МКЛ. Силікон-гідрогелеві вироби також забезпечують найкраще проникнення повітря.

Слід пам'ятати, що не можна використовувати лінзи довше терміну, рекомендованого виробником, так як виріб має свій термін служби, після якого багато властивостей втрачаються, матеріал старіє і не пропускає повітря в потрібній кількості. Важливим є також правильний догляд за виробами - промивання та збергігання у свіжому розчині.

Де купити контактні лінзи для зміни кольору очей у Києві та з доставкою по Україні?

Замовити та купити найкращі, красиві, популярні кольорові та відтінкові контактні лінзи для очей з можливістю коригувати зір або чисто декоративну нульовку без діоптрій, набір МКЛ за доступною ціною можна через інтернет-магазин Fielmann (Україна, Київ), який здійснює продаж якісних МКЛ різного кольору; зробити замовлення зручно онлайн будь-коли на сайті нашого магазину. У нас є продукція відомих виробників, таких як Alcon, Cooper Vision, Bausch & Lomb, крім МКЛ, можна замовити необхідні аксесуари для зберігання та догляду за ними. Продаж та доставка здійснюється по всій Україні.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська