0
Фильтр arrow down

ТОРИЧНІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ ЗОРУ

Досить багато людей у ​​нашій країні мають ті чи інші проблеми із зором. Одні страждають від короткозорості, інші - від далекозорості, а комусь чимало клопоту завдає астигматизму. Астигматизмом називають вада зору, при якому людина відчуває проблеми з розглядом дрібних деталей предметів незалежно від того, на якій відстані від очей вони знаходяться. При астигматизм обриси всіх предметів розмиті, це може бути викликано нерівномірною кривизною кришталика або рогівки, що виключає можливість точного фокусування на предметі.

Довгий час коригування дефектів зору проводилося за допомогою окулярів, але в останні десятиліття все більше людей віддають перевагу лінзам. За допомогою звичайних сферичних лінз неможливо допомогти людині з астигматикою повною мірою. Для астигматика знадобиться придбати контактні лінзи спеціальної торичної форми. Їх особливість у тому, що оптичні зони розташовані під певним кутом, з допомогою чого відбувається корекція як і вертикальному, і у горизонтальному напрямі. Вартість м'яких контактних лінз торичної форми для очей при складному астигматизмі практично не відрізняється від сферичних аналогів.

Замовити та купити м'які астигматичні контактні лінзи для очей торичної форми за низькою ціною можна в інтернет-магазині Fielmann Оптика, де завжди є багато моделей від різних виробників.

ЯКІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ ДЛЯ АСТИГМАТИКІВ КРАЩЕ КУПИТИ, ЯКА ЇХНЯ ЦІНА?

Інтернет-магазин Fielmann Оптика пропонує своїм клієнтам широкий вибір моделей від провідних світових виробників:

Вироби американської компанії Johnson & Johnson відрізняються тим, що завжди мають правильне положення на очах. Належний ступінь зволоження очного яблука забезпечується завдяки використанню власної інноваційної технології збагачення вологою. Крім цього, контактні лінзи для очей Johnson & Johnson Vision Care відрізняються тонким краєм та дуже високим захистом від ультрафіолетового випромінювання.

Дуже м'який матеріал, який практично не відчувається, використовує компанія Alcon для виробництва м'яких контактних лінз (МКЛ) для людей з астигматизмом, такі МКЛ має сенс купити людям, які користуватимуться ними не регулярно, тим більше що їх ціна цілком доступна, а серія Air Optix підходить при короткозорості.

При астигматизмі також допоможуть одноденні контактні лінзи від Bausch & lomb, їх можна сміливо замовляти, оскільки вони мають оптимальне центрування більш чіткого зору, хорошу рухливість, а внутрішні та зовнішні зони максимально збалансовані. Низький рівень дегідратації має МКЛ від CooperVision, завдяки чому вони дуже комфортні в носінні, мають високу якість оптики і ідеально гладку поверхню.

Незважаючи на те, що на сайті інтернет-магазину Fielmann Оптика представлені МКЛ із найкращими характеристиками, не слід вибирати їх самостійно. Обов'язково пройдіть огляд у офтальмолога та дотримуйтесь його рекомендацій.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН FIELMANN ОПТИКА - ОПТИМАЛЬНІ РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ІЗ ЗІРОМ

Інтернет-магазин Fielmann Оптика пропонує своїм клієнтам не тільки МКЛ найвищої якості до низьких цін, але й забезпечує індивідуальний підхід до вирішення проблем із зором. Для правильного вибору МКЛ у мережі оптик Fielmann ведуть прийом лікарі-оптометристи. Оформлені на сайті інтернет-магазину замовлення можна забрати самостійно в одній з філій або замовити доставку автоперевізником у потрібний населений пункт.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська