0
Фильтр arrow down

Фірмові контактні лінзи та засоби догляду за контактними лінзами від Fielmann.

Ви граєте у футбол, лазите по скелях, пливете по океанах або хочете одягти тривимірні окуляри в кіно? Для цих та багатьох інших видів спорту та дозвілля контактні лінзи стануть привабливим доповненням до окулярів.

Є і професії, в яких контактні лінзи явно кращі за окуляри. Уявіть, що ви кухар і стояли біля плити. Лінзи окулярів постійно запітніли або забризкані жиром. Контактні лінзи також корисні для пожежників, хірургів та при будівництві доріг!

З погляду гостроти зору контактні лінзи часто пропонують рівень комфорту, який можна порівняти з індивідуально виготовленими окулярами. Незалежно від того, яка у вас є діоптрія. З іншого боку, контактні лінзи гарантують чіткий зір навіть у периферійних областях.

Які бувають типи контактних лінз?

Розрізняють м'які контактні лінзи та контактні лінзи стабільної форми. Існують також спеціальні типи контактних лінз, такі як багатоцільові лінзи (мультифокальні лінзи), торичні та кольорові контактні лінзи.

М'які контактні лінзи можна акуратно деформувати у всіх напрямках, і вони мають більший діаметр ніж контактні лінзи зі стабільними розмірами. Оскільки вони приємні на дотик і добре адаптуються до ока, ви навряд помітите м'які контактні лінзи. Це означає, що звикання до них зазвичай коротше, ніж до контактних лінз зі стабільними розмірами.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська