0
Фильтр arrow down

Фильтр

Одномісячні контактні лінзи: особливості та переваги

Одномісячні МКЛ – це контактні лінзи, термін заміни яких становить 1 місяць. Дані МКЛ, залежно від моделі, підходять для носіння у денному та безперервному режимі. У першому випадку лінзи носять протягом усього дня, а ввечері знімають і поміщають у контейнер із розчином для очищення та наповнення вологою. Вранці МКЛ готові до повторного використання. Цю схему можна повторювати протягом 30 днів з моменту розтину упаковки. У режимі безперервного носіння лінзи можна носити, не знімаючи протягом 30 днів після розкриття упаковки. Інформацію про режим використання МКЛ виробники вказують на упаковці.

Купити контактні лінзи з терміном заміни 1 місяць – відмінне рішення для тих, хто шукає для корекції зору практичний та економічно вигідний варіант. Вони є надзвичайно зручними для тих, хто носить лінзи щодня.

Одномісячні МКЛ виробляють із матеріалів з високою кисневопроникністю, стійкістю до білкових накопичень та здатністю добре утримувати вологу. Завдяки цьому, за умови правильного догляду, МКЛ будуть комфортними у носінні протягом усього терміну.

Як вибрати одномісячні МКЛ?

Перш ніж замовити лінзи з терміном заміни 1 місяць, необхідно проконсультуватися з офтальмологом. Після діагностики лікар визначить потрібні параметри МКЛ, а також з огляду на стан очей порадить оптимальний режим носіння аксесуара.

Якщо ви проходили діагностику давно і не знаєте, які лінзи краще вибрати, у салонах мережі оптик Fielmann працюють досвідчені оптометристи, які можуть перевірити ваш погляд і порадити найбільш підходящий варіант щомісячних лінз. Широкий асортимент Fielmann дозволяє підібрати МКЛ для людей із різними порушеннями зору. До того ж ціна на продукцію варіюється в широкому діапазоні.

Наш асортимент складається з продукції кращих західних брендів, включаючи:

Знаючи параметри вашого зору, оптометристи підберуть варіант для корекції далекозорості, короткозорості або торичні МКЛ з одномісячним терміном заміни.

Чому замовляти лінзи у нас – правильне рішення?

Мережа оптик Fielmann у країнах Європи асоціюється з широким асортиментом, високою якістю продукції та бездоганним сервісом. Вибираючи оптику Fielmann, ви отримуєте можливість придбати найкращу продукцію для очей за найвигіднішою вартістю.

Ціни на лінзи з терміном заміни в 1 місяць у мережі Fielmann варіюються в широкому діапазоні, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для покупців з різною платоспроможністю. Крім того, ми ретельно стежимо за тим, щоб в асортименті були представлені МКЛ різної оптичної сили та кривизни.

Продукцію, представлену в онлайн-магазині та в салонах мережі, ми отримуємо безпосередньо від виробників, що є гарантією оригінальності, відповідності заявленим характеристикам, у тому числі терміну придатності. Ми не продаємо оптику сумнівної якості. Ми поважаємо кожного клієнта, цінуємо свою репутацію і чудово розуміємо наслідки використання неякісних аксесуарів та препаратів для очей, тому наш товар – це сертифікована продукція, що відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська