0
Фильтр arrow down

Фильтр

Контактні лінзи безперервного носіння: особливості та характеристики

М'які контактні лінзи цієї групи називають по-різному: безперервного, тривалого чи постійного носіння. Їхня головна особливість – можливість носити цілодобово від 1 до 30 днів. Це робить їх чудовим рішенням у випадках, коли немає можливості проводити часті заміни МКЛ.

Лінзи цієї лінійки виробляють із матеріалу з високою кисневопроникністю, завдяки чому вони безпечні та комфортні для очей. Силікон-гідрогелеві МКЛ, незважаючи на те, що дуже тонкі, досить міцні. Ще одна їхня перевага – стійкість до утворення органічних відкладень.

Не варто плутати лінзи безперервного носіння з МКЛ із терміном заміни на 1 місяць. Перший варіант можна безперервно носити, поки не закінчиться їх термін. Другі – або в денному режимі (знімаючи на ніч), або в пролонгованому (не більше 7 діб). При цьому багато користувачів лінз безперервного носіння дотримуються гнучкий режим, надаючи очам можливість відпочити. На цей час МКЛ поміщають у розчин. Але в будь-якому випадку термін придатності лінз тривалого носіння спливає через 30 днів після розкриття упаковки.

Як вибрати контактні лінзи для тривалого носіння?

Виробники пропонують дуже широкий асортимент контактних лінз для довгого носіння. Правильно підібрана модель допоможе в корекції зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі. Але визначити оптимальний варіант може лише лікар після діагностики.

Існує думка, що лінзи безперервного носіння є небезпечними для очей. Насправді, якщо дотримуватися режиму носіння, не використовувати МКЛ довше позначеного виробником терміну, вони не завдадуть шкоди зору. Тим більше, що сучасні варіанти роблять із матеріалів з високою біологічною сумісністю.

Ціни контактних лінз, призначених для постійного носіння, залежать від різних критеріїв, включаючи бренд, кількість пар в упаковці, матеріал МКЛ. На сьогодні найбільш затребуваною на світовому ринку, як найкращий приклад поєднання ціни та якості, є продукція таких брендів:

 

 

У лінійках цих виробників є МКЛ для корекції різних типів порушення зору, а також варіанти з різних цінових сегментів.

Де купити лінзи для безперервного використання?

Сьогодні купити МКЛ для очей можна практично повсюдно. Але якщо ви по-справжньому дбаєте про свій зоровий апарат і бажаєте бути на 100% упевненими, що замість оригіналу вам не запропонують небезпечну для очей підробку, купувати МКЛ необхідно у спеціалізованих магазинах.

Fielmann – це європейська мережа салонів оптики, філії якої є у ​​різних містах України. У цьому сегменті ринку ми працюємо вже не перший рік і знаємо все про продукцію різних брендів. Ми постійно моніторимо міжнародний ринок, щоб пропонувати нашим клієнтам тільки найкраще.

Ми співпрацюємо з найвідомішими брендами, чия продукція вважається еталонною. Постачання лінз, окулярів та розчинів на наші склади йдуть безпосередньо від виробників, що виключає ризик отримання підробки або неякісної продукції.

Ціна, за якою можна купити лінзи безперервного носіння у мережі Fielmann, вказана на сайті, як і характеристики кожного товару. Але якщо у вас виникнуть додаткові питання або потрібна допомога в підборі МКЛ, у салонах Fielmann працюють чудові оптометристи, які допоможуть вам з вибором.

 
Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська