0
Фильтр arrow down

Фильтр

Ціна

Що таке мультифокальні лінзи?

Мультифокальні лінзи – це різновид контактних лінз, які мають кілька оптичних зон, а також градієнт зростаючої оптичної сили. Інакше їх іноді називають прогресивні чи поліфокальні.

Офтальмологічні засоби цієї групи – ефективна альтернатива корекції зору у людей, які страждають на пресбіопію (віковою далекозорістю). Використання мультифокалів дозволяє чітко бачити об'єкти, що знаходяться на різній відстані.

Раніше для лікування пресбіопії в офтальмології застосовувалися біфокальні окуляри з лінзами, що складаються з двох оптичних зон: для читання (нижня), для того, щоб дивитися в далечінь (верхня). Головний недолік такого методу корекції – відсутність у лінзах спеціальної зони для середніх дистанцій. Крім того, носіння очок прийнятно далеко не для всіх.

Мультифокальні МКЛ своєю конструкцією нагадують мету – складаються з кілець різної оптичної сили, завдяки чому дозволяють з однаковою чіткістю та комфортом розглядати об'єкти як поблизу, так і вдалині, а також на середній відстані (робота за комп'ютером, перегляд телевізора).

Окрему групу мультифокальних лінз представляють інноваційні інтраокулярні моделі. Їх хірургічним шляхом імплантують у око, що у багатьох випадках дозволяє не просто покращити зір, а повністю усунути пресбіопію.

Які мультифокальні лінзи можна замовити у нас?

Асортимент цього розділу представлений декількома різновидами мультифокалів, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якої людини. Ми продаємо виключно брендову продукцію відомих торгових марок, зокрема визнаних лідерів сегмента, таких як CooperVision, Alcon, Bausch & Lomb.

Це силікон-гідрогелеві та гідрогелеві МКЛ, призначені для різного періоду експлуатації. У нас можна замовити як моделі для пролонгованого використання, які можна носити, не знімаючи до 30 днів, так і лінзи-одноденки. Який варіант підходить саме вам, визначить лікар-офтальмолог. Але можете бути впевнені, що у нас обов'язково знайдеться варіант, який потрібен саме вам.

Ми продаємо мультифокали останнього покоління, створені з найсучасніших матеріалів із застосуванням інноваційних технологій. Це лінзи, які проводять необхідну корекцію зору, не викликаючи дискомфорту або алергії під час їх носіння.

Чому клієнти вибирають салон оптики Fielmann?

Ціна, за якою можна купити у нас мультифокальні лінзи для очей, залежить від бренду, кількості виробів в упаковці. В силу особливостей виробництва вартість мультифокальних варіантів завжди вища, ніж на звичайні контактні лінзи для корекції далекозорості або короткозорості. Але ми подбали про те, щоб ціни на офтальмологічну продукцію в нашому онлайн-магазині були справедливими та максимально вигідними для клієнта.

Доставку замовлень, зроблених в інтернет-магазині optika-fielmann.ua, ми здійснюємо по всій Україні. Але якщо у вас є можливість відвідати нас особисто, то при необхідності прямо в салоні ви зможете пройти діагностику зору у нашого офтальмолога або оптометриста. Після огляду спеціаліст порадить вам оптимальний варіант мультифокалів.

У нашому онлайн-магазині або в одному із салонів мережі Fielmann можна придбати не тільки лінзи, але й усе, що потрібно для їхньої зручної та безпечної експлуатації, у тому числі розчини, контейнери, засоби очищення. А якщо для вибору варіанта МКЛ вам знадобиться професійна допомога, то наші консультанти, ґрунтуючись на розпорядженнях лікаря, особливостях вашого способу життя підберуть найкращі рішення.

Відкрийте переваги забезпечення хорошого зору без носіння окулярів. Ми завжди допоможемо вам вибрати лінзи, які ви зможете назвати ідеальними.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська