0
Фильтр arrow down

Фильтр

Ціна

Квартальні контактні лінзи для очей

 

Ношення очок для корекції зору мало кому приносить задоволення. Більшість людей вважають, що вони негативно позначаються на зовнішній привабливості і позбавляють певного комфорту в деяких ситуаціях. Окуляри обмежують поле зору під час керування автомобілем, можуть запітніти взимку або під час занять спортом. Навіть кілька крапель дощу, що впали на скло, можуть стати проблемою для повноцінного зору.

Ношення м'яких контактних лінз (МКЛ) для очей зробить ваше життя комфортнішим. Вперше з'явившись на ринку товарів для догляду за очима на початку сімдесятих років минулого століття, вони з кожним роком поповнюють армію своїх шанувальників. МКЛ залишаються невидимими для оточуючих людей. Вони забезпечують однаково добрий зір у різні боки під будь-яким кутом, у тому числі й периферійний, чим не можуть похвалитися жодні окуляри. Сьогодні можна замовити та купити м'які контактні лінзи для очей з різним періодом шкарпетки, серед популярних моделей можна виділити квартальні (з періодом шкарпетки три місяці), після закінчення 3 міс знадобиться їх заміна. Низькі ціни на м'які квартальні контактні лінзи з терміном носіння 3 місяці можна знайти на сайті інтернет-магазину Fielmann оптика.

 

 

Різновиди квартальних моделей

 

Вартість - не єдиний параметр, за яким відрізняються м'які контактні лінзи з періодом носіння 3 місяці. Моделі різних торгових марок можуть суттєво відрізнятись між собою за багатьма характеристиками. Найефективніші МКЛ від компаній:

М'які квартальні контактні лінзи серії Оптима FW від компанії Бауш енд Ломб виготовляються із інноваційного неіонного гідрогелевого полімеру Polymacon. Його використання дозволяє створити ідеально рівну поверхню МКЛ, забезпечити надійний захист від білкових відкладень. Вироби цієї серії мають відмінне центрування і рухливість, їх чудові оптичні характеристики і висока повторюваність підходять для людей, чий зір потребує корекції.

Особливістю МКЛ серії SofLens є їхня ультратонка товщина, яка забезпечує доступ кисню до очного яблука на належному рівні. Вони мають точкову внутрішню поверхню, що забезпечує комфорт під час носіння. Висока міцність і тонкі закруглені краї мають м'які контактні лінзи для очей торгової марки ClearLab, тому вони не рвуться, важко подряпати їх, не викликають неприємних відчуттів і роздратувань.

 

 

Переваги покупок на сайті інтернет-магазину Fielmann оптика

 

Інтернет-магазин товарів для очей Fielmann оптика прагне того, щоб кожен клієнт зміг покращити свій зір максимально комфортним способом. Саме тому кожна оптика фірмової мережі Fielmann має у своєму штаті лікаря-офтальмолога високої кваліфікації, який допомагає пацієнтам правильно підібрати м'які контактні лінзи для очей.

Київ - не єдине місто, де можна правильно вибрати та купити квартальні лінзи, вся Україна охоплена службою доставки Нова Пошта, саме вона допомагає інтернет-магазину Fielmann оптика доставляти замовлення до всіх регіонів нашої країни. Ціна на лінзи з терміном носіння три місяці однакова як в інтернет магазині, так і в будь-якій оптиці фірмової мережі Fielmann. За бажанням ви завжди можете замовити м'які контактні лінзи для очей на сайті інтернет-магазину, а забрати в будь-якій оптиці мережі. Оплата замовлень можлива готівкою, карткою будь-якого банку або післяплатою.

Докладніше

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська