0

Контактні лінзи під час подорожі?

Контактні лінзи під час подорожі?

Неважливо, куди Ви відправляєтеся — Ваші контактні лінзи завжди будуть ідеальним супутником. Перш ніж їхати, Ви повинні переконатися, що взяли з собою достатню кількість розчину і контейнер для лінз.

Увага: при подорожах літаком не забувайте взяти з ручним багажом футляр для окулярів і набір по догляду за контактними лінзами, включаючи контейнер. Через сухе повітря в салоні літака у Вас може виникнути бажання зняти лінзи. Пийте також достатню кількість води. При поїздках в машині або поїзді лінзи потрібно частіше зволожувати — повітря з кондиціонерів і протяги прискорюють висихання очей і лінз.

Подумайте на всяк випадок взяти з собою запасні окуляри або пару контактних лінз. Якщо на місці Вам все ж потрібна додаткова пара лінз, допоможе картка, яку видав офтальмолог. В ній міститься інформація по лінзам і засобам догляду за ними.

Якщо Ви проводите багато часу на сонці, рекомендуємо завжди носити високоякісні сонцезахисні окуляри — тоді з Вашими контактними лінзами не буде проблем. Набір для догляду за лінзами повинен бути захищений від сильної спеки, тому, ніколи не зберігайте його на сонці, наприклад, не забувайте в машині.

Поради для подорожі:

  • При подорожі літаком: необхідно покласти футляр для окулярів і набір по догляду в ручний багаж (в т. ч. контейнер для контактних лінз). Через сухе повітря в салоні літака у Вас може виникнути бажання зняти лінзи. Перед сном це потрібно зробити обов'язково. Пийте також достатню кількість води.
  • При поїздках в машині або поїзді лінзи потрібно неодноразово зволожувати — повітря з кондиціонерів і протяги прискорюють висихання очей і лінз.
  • Набір для догляду за лінзами повинен бути захищений від сильної спеки, тому, ніколи не зберігайте його на сонці, наприклад, не забувайте в машині.
  •  Важливим супутником в поїздці на всі випадки є окуляри з актуальною корекцією в зручному футлярі. Це можуть бути і сонцезахисні окуляри з корекцією.
  • А той, хто не хоче жертвувати ні одним днем своєї подорожі, обов'язково візьме з собою в дорогу запасну пару контактних лінз.

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська