0

Сонцезахисні окуляри FIELMANN MI 032 SUN FA 00232

Артикул: 21473 Немає в наявності

Опис

145 mm Довжина дужок
60 mm Ширина скла
17 mm Ширина перенісся

Сонцезахисні окуляри FIELMANN MI 032 SUN FA 00232 для здоров'я очей

Якими повинні бути якісні сонцезахисні окуляри? Багато на перше місце тут ставлять зовнішній дизайн виробу, адже такий аксесуар часто підбирають в одній концепції з створюваним образом. Проте, справжні окуляри від сонця обов'язково повинні забезпечувати надійний захист від ультрафіолету, яка часто негативно впливає на загальний стан здоров'я очей. Саме таких факторів дотримується німецька торгова марка FIELMANN, широко відома як перевірений виробник оптики з гідною якістю. На даний момент вона випускає багато різних лінійок продукції, призначеної для багатоцільового використання.

Модель очок FIELMANN MI 032 SUN FA 00232 входить в одну з них, являючи собою формат виробів для чоловічого використання. Окуляри відрізняються наступними розмірними показниками:

  • довжина дужок - 145 мм;
  • ширина скла - 60 мм;
  • ширина полотна - 17 мм.

Оправа цієї моделі надзвичайно стильна по дизайну, і тому ідеально підходить під будь-який чоловічий образ. При її виготовленні використана якісна нержавіюча сталь, що забезпечує оригінальність виконання дизайну. Лінзи виробів виконані з полікарбонату. Вони мають здатність затримувати світлові потоки, а також захищають сітківку очей від ультрафіолетового випромінювання на всі 100%. Міцне утримання на переніссі забезпечується за рахунок наявності зручних «лапок», виконаних з м'якого прозорого пластика. Ці вироби рекомендовані для носіння на кожен день, вони можуть стати в нагоді туристу і мандрівникові в дорозі, також досить часто такий формат продукції вибирають для себе водії автомобілів та інших транспортних засобів.

Доп. Інформація

Тип особи

Відгуки (0)

Написати відгук

Рейтинг

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за ваш відгук!

Він надійшов адміністратору для перевірки спаму і незабаром буде опублікований.

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська