0

Сонцезахисні окуляри FIELMANN MI 016 SUN FA/T 00143

Артикул: 84422 Немає в наявності

Опис

135 mm Довжина дужок
54 mm Ширина скла
19 mm Ширина перенісся

Сонцезахисні окуляри FIELMANN MI 016 SUN FA / T 00143: оптимальну пропозицію

Для тих, хто віддає перевагу справжня німецька якість, ми пропонуємо звернути увагу на каталог нашого інтерні-магазину з великим вибором надійної оптики від сучасно європейського виробника. Основний своєю місією компанія FIELMANN вважає створення повсякденних аксесуарів, які забезпечують надійний захист очей. Адже саме шкідливий вплив сонячного ультрафіолету призводить до незворотних процесів в сітківці, що може провокувати хвороби органів зору. Тому в процесі виробництва компанія задіє інноваційні матеріали, передові технології, що дає їй можливість пропонувати споживачам широкі лінійки продукції.

Модель очок FIELMANN MI 016 SUN FA / T 00143 розроблена спеціально для жінок, і при цьому вона чудово виглядає на дамах будь-якого віку. Розмірні параметри цього виробу полягають в наступному:

  • довжина дужок - 135 мм;
  • ширина скла - 54 мм;
  • ширина полотна - 19 мм.

Основною сировиною, яке використано в виробничому процесі, є пропіонат і полікарбонат. Перший матеріал задіяний для виготовлення оправи, яка відрізняється стильною формою, має чорний колір обода і завушній частині дужок. Полікарбонат використаний для виготовлення лінз, які містять сріблясте дзеркальне напилення, що дозволяє боротися з ультрафіолетом. 3 категорія фільтра дозволяє отримати поглинання світлового потоку на рівні від 82 до 92%. Виріб щільно сидить на переніссі, без зісковзування і дискомфорту для користувача. У міру еластичні дужки м'яко охоплюють сегмент за вухами, не створюючи зайвого тиску. Окуляри дуже добре підходять під будь-яку стилістику образу, дозволяючи створювати індивідуальність і власний стиль.

Доп. Інформація

Тип особи

Відгуки (0)

Написати відгук

Рейтинг

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за ваш відгук!

Він надійшов адміністратору для перевірки спаму і незабаром буде опублікований.

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська