0

Сонцезахисні окуляри FIELMANN MC 467 SUN CL 0071

Артикул: 82038 Немає в наявності

Опис

135 mm Довжина дужек
48 mm Ширина скла
17 mm Ширина перенісся

Сонцезахисні окуляри FIELMANN MC 467 SUN CL 0071 – порятунок від ультрафіолету і яскравого світла

Носити сучасні сонцезахисні окуляри потрібно обов'язково, тому що вони оберігають очі від шкідливого ультрафіолету. Якщо на очі тривалий час впливають УФ-промені, це може призвести до небезпечних наслідків - помутніння кришталика, тимчасова сліпота, макулярна дистрофія сітківки. Найбільш небезпечні для організму промені типу UV-B і UV-A. Дані аксесуари мають високий якістю і вироблені за особливою технологією. Тому, вони здатні блокувати ці два типи випромінювання, очі і шкіра століття тоді не страждають. Шкіру століття також важливо захищати, адже ультрафіолетове випромінювання може прискорювати процес появи мімічних зморшок.

Переваги сонцезахисних окулярів FIELMANN MC 467 SUN CL 0071

Аксесуар може стати незамінною чоловіків, так і жінок. Сонцезахисні окуляри вкрай необхідні в умовах яскравої сонячної погоди, але і взимку їх також актуально використовувати. У холодний час сонце зліпить очі, людина хизуватися, а це негативно відбивається на його загальному стані. Модель FIELMANN MC 467 SUN CL 0071 має такі особливості:

  • оправа форми квадрат червоного прозорого кольору;
  • лінзи однотонні сірого відтінку;
  • тип оправи - цільна;
  • лінзи виготовлені з полікарбонату;
  • оправа зроблена з пропіонату;
  • розмір - 48 мм/17 мм/135 мм.

Не тільки від ультрафіолету захищають сонцезахисні окуляри, вони рятують від попадання в очі частинок пилу і дрібного сміття. Для деяких дані аксесуари є засобом маскування, особливо вранці, коли видно недосип. Таким основними параметрами, як комфорт, зручність і безпеку відповідає модель FIELMANN MC 467 SUN CL 0071. При яскравому світлі окуляри комфортно носити, очі не щурятся, зір залишається чітким, без будь-яких спотворень.

Доп. Інформація

Тип особи

Відгуки (0)

Написати відгук

Рейтинг

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за ваш відгук!

Він надійшов адміністратору для перевірки спаму і незабаром буде опублікований.

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська