0

Сонцезахисні окуляри FIELMANN LN 007 SUN CL 00192

Артикул: 20354 Немає в наявності

Опис

140 mm Довжина дужок
52 mm Ширина скла
21 mm Ширина перенісся

Сонцезахисні окуляри FIELMANN LN 007 SUN CL 00192: гідна німецька якість

З настанням літа кожна людина намагається прикупити нові аксесуари і хоча б трохи оновити гардероб. Неодмінним атрибутом при цьому стають сонцезахисні окуляри. На жаль, в більшості випадків користувачі орієнтуються на дизайн виробу, намагаючись підібрати його в своєму стилю одягу, або відповідно до певних запитами. Разом з тим, основне завдання сонцезахисної оптики - це недопущення сонячних променів до сітківки ока, щоб мати можливість зменшити навантаження на зоровий нерв. В ідеалі бажано знайти моделі, які відмінно б виглядали б зовні, але при цьому повністю відповідали основним показниками по здоров'ю. До продукції такого плану можна віднести оптику, що надається німецькою компанією FIELMANN. Ця фірма спеціалізується на випуску висококласних і якісних окулярів, носіння яких жодним чином не впливає негативно на здоров'я очей.

Наш інтерні-магазин надає універсальну модель FIELMANN LN 007 SUN CL 00192, яку можуть купити і жінки, і чоловіки. Виріб виконаний з інноваційних матеріалів, і забезпечує наступні розмірні показники:

  • ширина скла - 52 мм;
  • довжина дужок - 140 мм;
  • ширина полотка - 21 мм.

При виготовленні оправи використаний блок ацетату, що забезпечує тривалий термін дії з приємними для користувача характеристиками. Сірий колір основи з кутовим форматом ідеально комбінується з темним відтінком лінз. Виріб відмінно виглядає зовні, зручно розташовується на переніссі, м'яко підтримується еластичними в міру дужками. Лінзи виконані з високоміцного пластику, відрізняються 3 ступенем фільтрів, що дає можливість затримувати до 92% світлового потоку.

Доп. Інформація

Тип особи

Відгуки (0)

Написати відгук

Рейтинг

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за ваш відгук!

Він надійшов адміністратору для перевірки спаму і незабаром буде опублікований.

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська