0

Сонцезахисні окуляри FIELMANN G 2095 SUN FA 00209

Артикул: 990853 Немає в наявності

Опис

135 mm Довжина дужок
58 mm Ширина скла
18 mm Ширина перенісся

Сонцезахисні окуляри Fielmann G 2095 SUN FA 00209

Сьогодні захищати очі від надто інтенсивного сонячного випромінювання н еобходимо всім людям: чоловікам, жінкам, дітям, людям похилого віку. Німецька компанія-виробник сонцезахисних окулярів гарантує стовідсотковий захист ніжних очних структур від небезпечного для їх здоров'я ультрафіолетового (UVA і UVB) діапазону сонячних променів.

Чоловічі сонячні окуляри Fielmann G 2095 SUN FA 00209 мають третю категорію фільтра, що вказує на високий рівень (інтенсивність) тонування, тобто аксесуар призначений для безпечного для очей пляжного відпочинку.

Характеристики аксесуара:

  • розміри (ширина лінзи - 58 мм , містка (перенісся) - 18 мм, зручна для розміщення за вухами довжина дужки - 130 мм);
  • оправа цільна, полноободковая, зроблена з органічного полімеру гріламіда, що відрізняється легкістю, гнучкістю, легким поверненням до первісної форми, антиалергенні, має класичну «чоловічу» квадратну форму, пофарбована в класичний, насичено-чорний колір;
  • лінзи виготовлені з органічного полімеру полікарбонату, стійкого до подряпин і ударів, пофарбовані в однотонний коричневий колір з матовою тонуванням.

Брендові чоловічі сонцезахисні окуляри Fielmann G 2095 SUN FA 00209 виглядають дуже стильно, комфортно носяться, супроводжуються гарантією якості виробника терміном на три роки.

Доп. Інформація

Тип особи

Відгуки (0)

Написати відгук

Рейтинг

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за ваш відгук!

Він надійшов адміністратору для перевірки спаму і незабаром буде опублікований.

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська