0

Сонцезахисні окуляри FIELMANN BD 277 SUN CL 00201

Артикул: 20767 Немає в наявності

Опис

140 mm Довжина дужок
56 mm Ширина скла
14 mm Ширина перенісся

FIELMANN BD 277 SUN CL 00201 - вибір яскравих особистостей

Часи нудних сонцезахисних очок у сіро-коричневих відтінках минули. Сьогодні в моді яскравість і унікальність. Найпростіше слідувати трендам, використовуючи правильні аксесуари. Сонцезахисні окуляри FIELMANN BD 277 SUN CL 00201 з яскравими помаранчевими лінзами стануть ідеальним рішенням для тих, хто не бажає бути «як всі». Доведено, що наявність червоного пігменту в лінзах окулярів чинить на людину стимулюючий ефект, підвищує швидкість реакції. Саме тому спортивні моделі часто роблять у відтінках, «похідних» від червоного.

Сонцезахисні окуляри FIELMANN BD 277 SUN CL 00201 - це високоякісний аксесуар, в якому продумана кожна дрібниця. Довжина дужок, Ширина перенісся і розміри лінз відповідають анатомічним особливостям чоловічих і жіночих осіб, а це гарантує відмінну посадку аксесуара і комфорт під час носіння.

Дана модель оснащена високотехнологічними лінзами з полікарбонату. За показниками міцності та ударостійкості цей матеріал у багато разів перевершує скло і звичайний пластик, при цьому важить помітно менше, завдяки чому аксесуар є майже невагомим і не відчутним на обличчі.

Доп. Інформація

Тип особи

Відгуки (0)

Написати відгук

Рейтинг

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за ваш відгук!

Він надійшов адміністратору для перевірки спаму і незабаром буде опублікований.

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська