0

Сонцезахисні окуляри FIELMANN BD 277 SUN CL 0098

Артикул: 65122 Немає в наявності

Опис

135 mm Довжина дужок
52 mm Ширина скла
14 mm Ширина перенісся

«Помаранчеве літо» і «спекотна» зима в яскравих авіаторах - сонцезахисних окулярах Fielmann Bd   277 Sun Cl   0098

<р>Брендова німецька оптика Fielmann говорить сама за себе. Це ж горезвісна німецька тактика високоякісного і відповідального підходу до продукції будь-якого типу, тим більше, пов'язаної зі здоров'ям. Сонцезахисні окуляри вже давно не розкіш, а засіб збереження здоров'я очей і загального комфорту.

Саме тому Fielmann - бренд, який завоював репутацію виробника номер 1 у всьому світі - особливу увагу приділяє оптиці, що не тільки коригує зір, але і оберігає

Модель авіатор у комбінації краплевидної форми лінз, реалізованої в помаранчевому кидкому виконанні і витонченої за формою золотої матової оправи - чергова «фішка» німецького бренду Fielmann. Помаранчевий колір дуже хороший за умов сутінків, він спотворює кілька кольорів навколишнього середовища, але зате покращує контрастність і зменшує зорове напруження. Бачити навколишнє завжди можна в теплих і приємних тонах, при цьому такі варіанти часто вибирають автоводії, спортсмени і просто ті, хто бажає справити враження ще й яскравими ексклюзивними окулярами, доповнюючи свій ефектний образ. Стильністю модель не обмежується. Ці очки дійсно практичні.

Лінзи виконані з полікарбонатного матеріалу - він дешевший, ніж скло, при цьому дає максимальний захист від ультрафіолетового випромінювання. Рівень UV   400 означає «відсікання» найбільш шкідливих хвиль сонячного випромінювання, причому категорія фільтра 3 - це максимальний захист в умовах активного сонячного прямого попадання.

Очки маркіровані за стандартом РЄ - це означає повну відповідність всім вимогам європейських комісій зі стандартизації продукції даного типу.

Доп. Інформація

Тип особи

Відгуки (0)

Написати відгук

Рейтинг

Підписка на новини та акції

confirm

Підписка на розсилку

Ви успішно підписалися на нашу розсилку! Спасибі!

Дякую за ваш відгук!

Він надійшов адміністратору для перевірки спаму і незабаром буде опублікований.

Дякую за покупку!

Найближчим часом зв'яжуться з вами

Оберіть, будь ласка, мову
Російська
Українська