Наши послуги

Гюнтер Фільман (Günther Fielmann), дипломованій оптик-майстер, свою Першу оптику відкрів восени 1972 року в місті Куксхафен, на захід від Гамбурга. У 1994 році Fielmann придбав завод Rathenower Optische Werke, який належав комбінату Carl Zeiss Jena, для виробництва окулярів в Ратенові і організував продажу під торговою маркою RО. Потім пішло розвиток до найбільшої оптичної мережі в Європі.

Сьогодні Fielmann це більше 700 салонів оптики і власні виробництва в багатьох країнах світу. Кожні другі окуляри, які носять в Німеччині це окуляри від Fielmann. У чому ж секрет такого успіху? Чому вибагливі західноєвропейські покупці вибирають оптику Fielmann? Фільман постійно впроваджує в галузі нововведення, орієнтовані на користь споживача, яких раніше не було і які по сьогоднішній день залишаються прикладом, також Фільман визначив основні правила, які зобов'язують співробітників підвищувати продуктивність, забезпечувати німецька якість і справедливі ціни.

В Україні концерн Fielmann представлений Дочірнім підприємством Фільман ГмбХ Україна з 1996 року. Сьогодні це 35 салонів, з них - 17 салонів в Києві і 18 салонів в інших регіонах. Відвідавши Fielmann в Україні, Ви потрапляєте в справжню німецьку оптику, яка працює за німецькими стандартам, з німецькою якістю і за спеціальними цінами на окуляри і супутні товари, встановленими Fielmann для українського ринку. Повсякденно, на роботі, на вулиці і вдома тільки правильні лінзи роблять окуляри незамінним помічником. Fielmann пропонує лінзи, які підходять для кожного типу очей і відповідають будь-яким запитам. На наступних сторінках Ви більше дізнаєтесь про сервіс і продукції від Fielmann. У Вас є індивідуальні питання або побажання? Оптик у Вашому філії Fielmann охоче Вас проконсультує.

Що ж це таке, «комп'ютерна діагностика зору».

Підбір окулярів завжди індивідуальний і здійснюється оптометристом або офтальмологом.

Першим пунктом правильного підбору лінз є комп'ютерний тест, що проводиться за допомогою авторефрактометра. Авторефрактометр - прилад, який дозволяє попередньо визначити рефракцію (оптичну силу) очі. З його допомогою можливо зменшити ймовірність помилки як з боку лікаря, так і з боку клієнта. «Заглядаючи» всередину ока за допомогою авторефрактометра, фахівець намагається оцінити ступінь «несправності» і прогнозувати, яким очковим склом може бути виправлений цей «недолік» очі.

Далі оптометрист пропонує клієнту одягнути пробну оправу зі змінними лінзами (останнім часом використовується спеціальний прилад - фороптера). З попереднього дослідження фахівець знає приблизні параметри майбутніх очок. Далі йому залишається лише уточнити їх, враховуючи при цьому особливості індивідуального підбору.

Зверніть увагу на те, що це дослідження вимагає активної участі клієнта. Оптометрист вставляє по черзі лінзи в пробну оправу і просить клієнта відповісти на один нескладний питання: «З цієї лінзою видно краще, або гірше, ніж з попередньою? ». Питання, яке задає фахівець, дуже простий і передбачає лише три варіанти відповіді (краще, гірше, однаково). Без цих відповідей виписати рецепт на окуляри, що гарантує в подальшому комфорт, неможливо.

Головною перевагою і завданням «комп'ютерної діагностики зору» є своєчасне виявлення потреби в окулярах, а також скорочення часу їх підбору і правильності.

Отже, якщо у Вас є сумніви в гостроті зору - не відкладайте відвідування оптики Fielmann, де Вам завжди зроблять безкоштовну комп'ютерну діагностику зору , а також: безкоштовний відео-підбір оправи (відео-сервіс), безкоштовне сервісне обслуговування, що включає в себе ультразвукову чистку очок, підтягування шарнірів, заміну гвинтів, анатомічну підгонку оправи.

Интернет-магазин