Надійний захист в сонячні дні

Надійний захист в сонячні дні

Фотохромні лінзи пристосовуються до змін освітлення і тим самим майже завжди забезпечують оптимальний захист від засліплення. Чим більше ультрафіолетового випромінювання потрапляє на лінзи, тим сильніше вони затемняются. Цей процес також залежить від температури і може тривати до 30 секунд. У затемненому стані ці лінзи забезпечують 100% -ве поглинання в діапазонах випромінювання UV-A і UV-B.

Таким чином, ця властивість є відмінним доповненням до прогресивних лінз або окулярів для великих відстаней, які також часто використовуються на вулиці. Фотохромниє лінзи випускаються з різними тонування і можуть бути виготовлені зі скла або пластику. Корисно знати: пластикові лінзи, навіть якщо вони не тоновані, за технологією виробництва оснащені UV-фільтром. Фахівці Fielmann рекомендують використовувати окуляри, які фільтрують 99-100% ультрафіолету з довжиною хвилі до 400 нм.

Всі сонцезахисні окуляри виробництва Fielmann мають мітку UV 400. UV-С випромінювання майже повністю поглинається земною атмосферою. UV-В і UV-A - випромінювання в різному ступені поглинаються оком. Наш фахівець-оптик охоче проконсультує Вас в найближчому відділенні Оптики Fielmann.

Интернет-магазин