Контактні лінзи під час подорожі?

Контактні лінзи під час подорожі?

Неважливо, куди Ви вирушаєте Ваші контактні лінзи завжди будуть ідеальним супутником. Перш ніж їхати, Ви повинні переконатися, що взяли з собою достатню кількість розчину і контейнер для лінз.

Увага: при подорожах літаком не забувайте взяти в ручну поклажу футляр для окулярів і набір по догляду за контактними лінзами, включаючи контейнер. Через сухого повітря в салоні літака у Вас може виникнути бажання зняти лінзи. Пийте також достатня кількість води. При поїздках в машині або поїзді лінзи потрібно частіше зволожувати повітря з кондиціонерів і протяги прискорюють висихання очей і лінз.

Подумайте про всяк випадок взяти з собою запасні окуляри або пару контактних лінз. Якщо на місці Вам все ж буде потрібна додаткова пара лінз, допоможе картка, яку видав офтальмолог. У ній міститься інформація по лінз і засобів догляду за ними.

Якщо Ви проводите багато часу на сонці, рекомендуємо завжди носити високоякісні сонцезахисні окуляри тоді з Вашими контактними лінзами не буде проблем. Набір для догляду за лінзами повинен бути захищений від сильної спеки, тому, ніколи не зберігайте його на сонці, наприклад, не забувайте в машині.

Поради для подорожі

  • При подорожі літаком: необхідно покласти футляр для окулярів і набір по догляду в ручну поклажу ( в т. Ч. контейнер для контактних лінз). Через сухого повітря в салоні літака у Вас може виникнути бажання зняти лінзи. Перед сном це потрібно зробити обов'язково. Пийте також достатня кількість води.
  • При поїздках в машині або поїзді лінзи потрібно неодноразово зволожувати повітря з кондиціонерів і протяги прискорюють висихання очей і лінз.
  • Набір для догляду за лінзами повинен бути захищений від сильної спеки, тому, ніколи не зберігайте його на сонці, наприклад, не забувайте в машині.
  • Важливим супутником в поїздці на всі випадки є окуляри з актуальною корекцією в зручному футлярі. Це можуть бути і сонцезахисні окуляри з корекцією.
  • А той, хто не хоче жертвувати жодним днем ​​своєї подорожі, обов'язково візьме з собою в дорогу запасну пару контактних лінз.
Интернет-магазин