На що слід звернути увагу при догляді?

На що слід звернути увагу при догляді?

Для кожного типу контактних лінз існує вибір різних засобів по догляду. При цьому слід звернути увагу, що не всі засоби по догляду комбінуються з кожним видом лінз. У Оптиці Fielmann Вас проконсультують і допоможуть в підборі відповідного засоби. Якщо ж Ви залишитеся незадоволені їм звертайтеся ще раз.

Для догляду за Вашими контактними лінзами слід регулярно і ретельно очищати їх від мікробів і відкладень, які утворюються протягом дня з осідає пилу і слізної рідини. Якщо контактні лінзи не очищати регулярно, це може привести до виникнення відчуття чужорідного тіла, подразнення і проблем при носінні. Очищення зовсім проста - перш ніж помістити лінзи в контейнер, просто покладіть їх на долоню і протріть пучкою з невеликою кількістю розчину для догляду за лінзами з обох сторін. Потім промийте їх розчином і помістіть в контейнер для зберігання.

Додатково існують ферментативні очищаючі засоби, які у вигляді таблетки один раз в тиждень додаються в очищающий розчин. Їх діючі речовини забезпечать більш ефективне видалення білкових відкладень.

Интернет-магазин