Лінзи для окулярів: скло або пластик?

Лінзи для окулярів: скло або пластик?

Скляні (мінеральні) лінзи довговічні і міцні: такі лінзи не деформуються, залишаються чіткими і незамутненими навіть після багатьох років використання, захищають сітківку очей від ультрафіолетового випромінювання ідеальний варіант для тих, хто змушений проводити багато часу під сонцем. Рекомендують скляні лінзи водіям, пілотам, парашутистам. За рахунок високої щільності матеріалу ці лінзи виграють в товщині. скляні лінзи мають прекрасну пропускною спроможністю, в незалежності від типу освітлення. По бажанню клієнта можливе нанесення на поверхню лінз поляризационного, антиблікового, просветляющего і зміцнюючого покриттів.

Полімерні (пластикові) лінзи мають легку вагу і, отже, їх зручно носити. Пластик особливо міцний і через меншу небезпеку виникнення травм ідеально підходить для палаців спорту і дитячих очок. За допомогою спеціального зміцнюючого покриття можна захистити поверхню лінз від подряпин. Спеціальні матеріали, такі як полікарбонат, неймовірно міцні і здатні захистити навіть від летять іскор під час зварювання.

Пластикові лінзи можна виготовити в модній кольоровій гамі і, що за часів озонової діри особливо важливо, у них завжди є вбудований UV - фільтр. Завдяки своїм перевагам ці лінзи дуже популярні. Недарма більшість співробітників Оптики Fielmann носять окуляри з пластиковими лінзами.

Існує величезний вибір пластикових лінз і покриттів. Оптика Fielmann пропонує весь асортимент по гарантовано вигідною ціною. Зверніться до філії Оптики Fielmann - наші компетентні консультанти завжди допоможуть підібрати лінзи, які найбільше підходять Вам.

Интернет-магазин