Очкові лінзи

Очковые линзы

Гюнтер Фільман (Günther Fielmann), дипломованій оптик-майстер, свою Першу оптику відкрів восени 1972 року в місті Куксхафен, на захід від Гамбурга. У 1994 році Fielmann придбав завод Rathenower Optische Werke, який належав комбінату Carl Zeiss Jena, для виробництва окулярів в Ратенові і організував продажу під торговою маркою RО. Потім пішло розвиток до найбільшої оптичної мережі в Європі.

Сьогодні Fielmann це більше 700 салонів оптики і власні виробництва в багатьох країнах світу. Кожні другі окуляри, які носять в Німеччині це окуляри від Fielmann. У чому ж секрет такого успіху? Чому вибагливі західноєвропейські покупці вибирають оптику Fielmann? Фільман постійно впроваджує в галузі нововведення, орієнтовані на користь споживача, яких раніше не було і які по сьогоднішній день залишаються прикладом, також Фільман визначив основні правила, які зобов'язують співробітників підвищувати продуктивність, забезпечувати німецька якість і справедливі ціни.

В Україні концерн Fielmann представлений Дочірнім підприємством Фільман ГмбХ Україна з 1996 року. Сьогодні це 35 салонів, з них - 17 салонів в Києві і 18 салонів в інших регіонах. Відвідавши Fielmann в Україні, Ви потрапляєте в справжню німецьку оптику, яка працює за німецькими стандартам, з німецькою якістю і за спеціальними цінами на окуляри і супутні товари, встановленими Fielmann для українського ринку. Повсякденно, на роботі, на вулиці і вдома тільки правильні лінзи роблять окуляри незамінним помічником. Fielmann пропонує лінзи, які підходять для кожного типу очей і відповідають будь-яким запитам. На наступних сторінках Ви більше дізнаєтесь про сервіс і продукції від Fielmann. У Вас є індивідуальні питання або побажання? Оптик у Вашому філії Fielmann охоче Вас проконсультує.

 • Просвітлення / «антиблік»

  Просвітлення / «антиблік»

  Будь-яка гладка поверхня, в тому числі і очкова лінза, відбиває частину падаючого світла.

 • Надійний захист в сонячні дні

  Надійний захист в сонячні дні

  Фотохромні лінзи пристосовуються до змін освітлення і тим самим майже завжди забезпечують оптимальний захист від засліплення. Чим більше ультрафіолетового випромінювання потрапляє на лінзи, тим сильніше вони затемняются ...

 • Мультифокальні лінзи - це комфорт для Ваших очей.

  Мультифокальні лінзи - це комфорт для Ваших очей.

  Попит на лінзи, що дозволяють знизити стомлюваність і підвищити концентрацію зору, постійно зростає. У людей у віці близько 40 років зазвичай розвивається вікова далекозорість. Зір поблизу погіршується. Багато хто починає користуватися окулярами для читання.

 • Лінзи для окулярів: скло або пластик?

  Лінзи для окулярів: скло або пластик?

  Говорячи про лінзи, оптометристи все рідше мають на увазі скляні лінзи. Сьогодні більшість лінз виготовляються саме з пластика. Тільки десять відсотків всіх лінз все ще виготовляються зі скла - класичного матеріалу лінз.

Интернет-магазин